Przeżyj przygodę w Rabce ZdrójJeśli jeszcze nie wiesz, gdzie twoje dziecko spędzi część swoich wakacji zastanów się nad możliwością skorzystania z bogatej oferty obozów młodzieżowych.

Atrakcyjne miejscowości i bogaty program sprawią, że obozy młodzieżowe to wspaniały sposób na przeżycie niezapomnianych atrakcji. Wśród bogatej oferty na uwagę zasługuje obozów w Rabce Zdroju. Dlaczego właśnie Rabka?

Położona u podnóża Gorców Rabka Zdrój od bardzo dawna kojarzona jest przede wszystkim z dziecięcym uzdrowiskiem. Współczesna Rabka to miasto, które przyciąga najmłodszych turystów nie tylko swoim przepięknym położeniem, ale także mnóstwem atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o dzieciach. Od 1996 roku miasto nosi zaszczytny tytuł „Miasto Dzieci Świata”.

Atrakcje dla dzieci

Na najmłodszych czeka między innymi Rodzinny Park Rozrywki „Rabkoland”. Ciuchcia „Safari”, tor samochodowy, basen z kulkami, pałac Wampirów, karuzele – to tylko część atrakcji, które przygotowano w „Rabkolandzie”. Będąc w parku koniecznie trzeba wstąpić do Muzeum Orderu Uśmiechu. Wytrwali piechurzy będą mieli okazję wspiąć się na szczyt wznoszącego się na wysokość 1 022 m n. p. m. Lubonia Wielkiego. To u jego stóp zbudowana została Rabka. Z miasta prowadzą na Luboń dwa szlaki: niebieski i zielony. Ten pierwszy jest wyjątkowo widokowy, można z niego podziwiać panoramę Gorców, Babiej Góry i Tatr. Po trudach wędrówki można odpocząć w znajdującym się na szczycie schronisku. Jeżeli uczestnicy naszego obozu poradzą sobie z trudami wyprawy na Luboń mamy w planach także zdobycie jeszcze innych, niższych już szczytów.

Programy obozów

Program naszego obozu obejmuje nie tylko wycieczki piesze, ale także autokarowe. Zaplanowaliśmy między innymi wycieczkę do Zakopanego połączoną ze spacerem po najsłynniejszej ulicy w Polsce – Krupówkach. Pomyśleliśmy także o innych atrakcjach, stąd też pobyt w zakopiańskim aquaparku.

Uczestnicy naszego obozu będą mieli także niepowtarzalną okazję noclegu w bacówce. Przy okazji młodzież pozna bliżej trudną pracę juhasów i bacy. Gry, zabawy ruchowe, jazda na quadach – to dodatkowe atrakcje.

Podobne wpisy:

Agata

Absolwentka Architektury Informacji i pasjonatka copywritingu oraz social media marketingu. Uwielbia pisać o zdrowiu, fitnessie i sporcie - uważa, że dążenie do zwiększenia swojej sprawności fizycznej jest kluczem do lepszego zdrowia. Poza marketingiem kocha podróże, koty i rękodzieło.

Dodaj komentarz