Każda kobieta ma w swojej szafie kilka torebek na różne okazje. Jakie nowe wzory torebek proponują nam projektanci na wiosnę i lato 2017?

Pluszaki

Wśród nowości zaproponowanych przez projektantów pojawiły się torebki przypominające pluszaki. Misie, koty, jednorożce mają w tym sezonie zastąpić tradycyjne torebki. Pojawiły się ona w bardzo różnych wersjach, także jako torebki na wieczór. Torebki przypominające dziecięce zabawki pojawiły się między innymi w propozycjach Marca Jocobsa i domu modu Chanel.

Na planie koła

Bardzo modne będą w tym roku torebki w okrągłym kształcie. Ale koło pojawia się także w uchwytach torebek. Zamiast tradycyjnych prostokątnych rączek pojawiły się okrągłe. Najczęściej drewniane lub wykonane z metalu. Takie torebki to propozycja między innymi domu mody Balenciaga.

Kwiatowe motywy

To kolejna propozycja projektantów. Na modnych tej wiosny i lata torebkach rozkwitają maki, róże i chabry. Do tego pojawiły się także barwy kojarzące się z radosną wiosną i ciepłymi promieniami słonecznymi: oranż i soczysta zieleń. Torebki w kwiatowe motywy to propozycja domu mody Gucci, Dolce & Gabbana i wielu innych.

Miniaturowe i bardzo duże

Małe torebki są modne od kilku sezonów. W tym roku jednak jeszcze bardziej się skurczyły. Są tak małe, że nie zmieści się w nich nawet portfel. Są więc raczej zabawną ozdobą a nie praktycznym dodatkiem. Takie miniaturowe torebki można było podziwiać między innymi na pokazach domu mody Hermes. Obok miniaturowych torebek pojawiły się także torebki w rozmiarze XXL. Wśród tych modeli pojawiły się zarówno duże torby noszone w ręku, jak też modele do noszenia przewieszone na ramieniu.

Patchworkowe wzory

Na topie będą także torebki w patchworkowe wzory,ze śmiesznymi napisami i motywami zaczerpniętymi z dziecięcych bajek. Torebki te powinny być w wyrazistych, mocno rzucających się kolorach. Takie torebki to jedna z propozycji domu mody Gucci.

Wśród propozycji projektantów na wiosnę i lato 2017 z pewnością każda kobieta znajdzie torebkę, która najbardziej przypadnie jej do gustu.

Podobne wpisy:

Kalina

Autorka bestsellerów, wielokrotnie nagradzana stylistka i redaktorka działu mody w popularnym magazynie haute couture. Pomaga ludziom odmienić ich osobisty styl od zewnątrz i wewnątrz, łącząc swoje zamiłowanie do mody high fashion z nowoczesnymi technikami mindfulness. W wolnym czasie uwielbia gotować, pić wino i testować nowe azjatyckie kosmetyki.

Dodaj komentarz