Wycieczki promem do Skandynawii to kolejna oferta linii przewozowych, która największą popularnością cieszy się wśród Polaków w okresie wiosenno – letnim. Z tej propozycji mogą skorzystać wszyscy, zarówno osoby dorosłe jak i dzieci, osoby niepełnosprawne a nawet zwierzęta. Co więcej, na wycieczkę do krajów znajdujących się po drugiej stronie Bałtyku można zabrać własny samochód, by po przybyciu do odległego portu móc zwiedzać nadmorskie miejscowości własnym transportem.

Wycieczka tego rodzaju jest doskonałym pomysłem na spędzenie kilku dni aktywnie, na łonie natury, wśród wielkich fal Bałtyku. Już na samym promie turystów czeka multum atrakcji poczynając od komfortowych kajut, z których rozciągają się przepiękne panoramy na otwarte morze przez SPA, jakie oferowane jest na pokładzie a kończąc na animacjach dla dzieci, restauracjach serwujących pyszne dania czy dyskotekach, jakie organizowane są każdego wieczoru.

Po przybyciu do portu czeka na nas moc atrakcji. To wiele obiektów zabytkowych (ruiny zamków), obiekty kulturalne (ponad 60 muzeów tylko w samej Kopenhadze) i rozrywkowe, jak na przykład jedno z najlepszych lunaparków na świecie.

Aby móc wziąć udział w wycieczce do Skandynawii należy posiadać dowód tożsamości (paszport bądź dowód osobisty) i uiścić odpowiednią opłatę. Ta uzależniona jest od przewodnika i z reguły wynosi mniej więcej 1000 złotych, jeśli weźmiemy pod uwagę wycieczki promem do Skandynawii, które trwają trzy dni. Do tego należy doliczyć kieszonkowe, które zalecane jest w wysokości około 200 DKK.

Z całą pewnością to jedna z największych rozrywek, jakie dostępne są nad polskim morzem. Możemy z niej skorzystać będąc na urlopie wypoczynkowym bądź udać się do portu specjalnie w tym celu. Mnóstwo osób korzysta z wypraw promem chcąc spędzić krótki urlop z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w ciszy i spokoju, wśród odprężającego szumu morza. Takie wakacje to jedna z najlepszych metod, by połączyć wypoczynek wraz z odkrywaniem i zwiedzaniem odległych zakątków. Za jednym razem możemy pobyć wśród natury przyrody i zaczerpnąć rozwijającej wiedzy.

Podobne wpisy:

Agata

Absolwentka Architektury Informacji i pasjonatka copywritingu oraz social media marketingu. Uwielbia pisać o zdrowiu, fitnessie i sporcie - uważa, że dążenie do zwiększenia swojej sprawności fizycznej jest kluczem do lepszego zdrowia. Poza marketingiem kocha podróże, koty i rękodzieło.

Dodaj komentarz