Idealną podstawą dla możliwie jak najdłuższej, równomiernej opalenizny jest gładka i delikatna cera. Bardzo ważne jest usunięcie obumarłych komórek skórnych, zrogowaceń etc.. Przed uzyciem samoopalacza najlepiej zrobić peeling. Im gładsza skóra, tym bardziej równomierna opalenizna. Nie wolno zapomnieć o łokciach, stopach i kolanach. Nogi powinny być pozbawione włosków.

Zatem:

Woskować, ogolić albo wydepilować nogi, najlepiej dzień przed. Dzieki temu skóra ma czas odpocząć. Naukowcy chcieli ustalić, który typ skóry najlepiej przyjmuje kolor. Okazało się, że im bardziej skóra jest nawilżona, tym lepiej przyjmuje kolor. Wniosek: Dobrze się nakremować, przed nałożeniem samoopalacza. Nie brać długiej kapieli przed nałożeniem samoopalacza. Górna warstwa skóry będzie lekko opuchnięta, co może być powodem nieregularnego wyglądu opalenizy. Zależnie od rodzaju produktu powinno się go zastosować według opisu na produkcie. Kremy i inne najlepiej nakładać okrężnymi ruchami. Po nałożeniu należy umyć ręce i wyczyścić paznokcie. Alternatywą jest użycie rękawiczek jednorazowych. Samoopalacz musi W PEŁNI wchłonąć. Może to potrwać nawet do 30 minut. Jeśli zwycięży niecierpliwość, na rzeczach powstaną plamy, których nie można już usunąć. Skóra twarzy jest o wiele cieńsza, wrażliwsza i delikatniejsza niż reszta ciała. Dlatego samoopalacz, który nadaje się dla ciała nie nadaje się dla twarzy. Do twarzy potrzeba specjalnie wybranego produktu. Nasadę włosa i brwi zostawiamy nienaruszone, ponieważ tu występuje duże ryzyko nierównego wyglądu.

Właściwe przygotowanie skóry do samoopalaczu

Trzeba pamiętać, by produkty do twarzy i ciała posiadały takie same stężenie substancji samoopalających

W przeciwnym razie przez parę dni będą widoczne dwa różne odcienie. Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Podobne wpisy:

Katarzyna

Nauczycielka i korepetytorka, od ponad 10 lat mieszkająca w Brisbane w Australii. Ekspertka w dziedzinie ekonomii, analityki i ekonometrii. Uwielbia prowadzić angażujące lekcje i omawiać interesujące tematy, takie jak biologia ewolucyjna, filozofia, literatura i teologia. W wolnym czasie gra na gitarze, kolekcjonuje gry planszowe, gotuje i zwiedza lokalne bezdroża poprzez piesze wędrówki oraz spływy kajakowe.

Dodaj komentarz