Tort z okazji awansuPolacy kochają słodycze i słodkości. Potrafią znaleźć zawsze okazję do tego, aby zjeść kawałek ciasta i w ten sposób umilić sobie dzień. Uwielbiamy świętować i każda miła sytuacja jest ku temu odpowiednim powodem. Przykładem może być awans kolegi z pracy. W wielu firmach zwyczajem jest, że taka osoba otrzymuje od swoich kolegów z pracy piękny tort w ramach gratulacji, lub sama przynosi taki tort, aby podzielić się swoją radością z innymi.

Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest oczywiście zamówienie tortu w profesjonalnej cukierni. Minęły już te czasy, kiedy każda pani domu potrafiła upiec i udekorować piękny tort. Dzisiaj nie ma to już sensu, ponieważ cukiernia może zrobić to za nas. Doskonałym pomysłem jest zamówienie tortu przez Internet. Dzisiaj można znaleźć wiele cukierni online, które specjalizują się właśnie w przygotowywaniu tortów okolicznościowych na każdą okazję. Jedną z najbardziej popularnych cukierni internetowych, które przygotowują najlepsze jakościowo torty jest cukiernia e-torty.pl. Można tam zamówić tort na każdą okazję w i każdym smaku. Istnieje również możliwość zamówienia tortu spersonalizowanego. Coraz więcej osób decyduje się na ten krok.

Jaką masę tortu wybrać?

Kiedy zamawiamy swój tort, trzeba wiedzieć, jaka będzie jego masa. Zależy to od ilości osób, które będziemy tortem częstować. Poza tym, trzeba również wybrać kształt i smak tortu oraz jego dekoracje. Odchodzi się już od tradycyjnych okrągłych i prostokątnych tortów na rzecz tych, które projektowane są specjalnie na daną okazję. Tak też można zamówić spersonalizowany tort, który będzie nawiązywał właśnie do wykonywanej profesji. Taki tort jest akcentem humorystycznym, który również zaskakuje. Trzeba oczywiście za niego nieco więcej zapłacić, ale jeżeli zamawiany jest w ramach prezentu gratulacyjnego dla osoby, której udało się uzyskać awans, można zdecydować się na taki krok. Z pewnością zostanie to docenione i miło odebrane.

Wygoda zamawiania tortów online

Zamawianie tortów przez Internet jest bardzo wygodne i pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości czasu. Wystarczy poświęcić kilka minut na wypełnienie formularza i można zapomnieć już o sprawie. Tort jest dowożony przez kuriera pod wskazany w zamówieniu adres i o konkretnej godzinie, dlatego też można przygotować przyjęcie niespodziankę w bardzo łatwy sposób. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zamówienie takiego tortu z gratulacjami. Jest to miły sposób na zrobienie komuś dużej przyjemności. Powinno stać się to zwyczajem w każdej firmie, aby zintegrować członków zespołu i poprawić ich wzajemne stosunki.

Podobne wpisy:

Marzena

Absolwentka Architektury Informacji. Jest niezależną autorką, trenerką pisania i zaciekłą optymistką. Na co dzień zajmuje się tworzeniem kursów i poradników oraz prowadzi bloga w tematyce szeroko pojętego e-learningu. Jej misja to niesienie młodym, utalentowanym artystom pomocy i wsparcia w osiągnięciu ich celów pisarskich.

Dodaj komentarz