Korzyści dla klientów oraz firmyFirmy oferujące różnego rodzaju pożyczki i kredyty muszą dzisiaj bardzo mocno zabiegać o klienta, albowiem konkurencja na rynkach jest wyjątkowo duża i z roku na rok przybywa przedsiębiorstw prywatnych skłonnych do pożyczania zainteresowanym klientom różnych sum na różnych warunkach.

Oferta takich firm jest bardzo bogata i dzisiaj nie są to już tylko i wyłącznie szybkie pożyczki na dowód, przy minimalnej weryfikacji zdolności kredytowej klienta, ale również specjalne propozycje dla przedsiębiorców czy kredyty konsolidacyjne. Firmy jak Provident czy Optima albo Profi Credit nawet w dobie bardzo dużej cyfryzacji usług finansowych bardzo dobrze radzą sobie z utrzymanie klienteli w terenie, biur w różnych miastach i całej siatki konsultantów oraz doradców. Obsługa domowa zakłada nie tylko przyjście do klienta z umową i gotówką, ale również odbieranie od niego kolejnych rat takiej pożyczki pozabankowe od niego z domu – niekiedy co tydzień, czasami co miesiąc

Obsługa internetowa

W dzisiejszych czasach Internet zmienia bardzo wiele i nawet takie firmy, które posiadają biura w terenie i licznych przedstawicieli handlowych w najróżniejszych miastach, inwestują sporo w swoją obsługę internetową i całe cyfrowe zaplecze. To nie tylko portale społecznościowe i posiadanie licencjonowanego oprogramowania mobilnego na wszystkie najważniejsze systemy spotykane na smartfonach oraz tabletach.

Wygodne pożyczki przez Internet

Naturalnie pożyczki przez Internet to wielkie ułatwienie i zachęta dla samych klientów, którzy mogą pozostać praktycznie anonimowi i przez cały proces nie muszą kontaktować się z żywym przedstawicielem firmy nawet raz. To jednak także dla samej firmy spore ułatwienie, albowiem przeniesienie pewnej części obsługi kredytowej klientów do Internetu pozwala nawet tak dużym i dobrze zorganizowanym firmom pożyczkowym jak Provident, obniżyć koszty prowadzenia biur i przyspieszyć proces weryfikacji wnioskujących czy ich późniejszej obsługi poprzez zamianę tradycyjnej obsługi domowej na samodzielną obsługę opartą na przelewach.

Podobne wpisy:

Wojciech

Radca prawny w niszowej firmie prawniczej z siedzibą w Bydgoszczy. Specjalizuje się w prawie dotyczącym sportu, własności intelektualnej, mediów i technologii informatycznych. Reprezentuje sportowców, kluby i federacje oraz doradza w kwestiach regulacyjnych, w tym uznawania i egzekwowania nagród oraz zamrażania aktywów. Występuje jako doradca, współdoradca, ekspert oraz arbiter w licznych zagranicznych arbitrażach sportowych, dotyczących umów, dopingu oraz innych kwestii dyscyplinarnych i etycznych.

Dodaj komentarz