Wspaniały pomysł na prezentBardzo często zastanawiamy się, w jaki sposób możemy sprawić komuś przyjemność, kiedy udajemy się do niego z wizytą urodzinową. Nie zawsze bowiem mamy pomysł na prezent, jakim obdarować można solenizanta. Wiele osób decyduje się po prostu na kwiaty. Również kwiaty wysyłamy, kiedy pragniemy komuś złożyć życzenia, lub za coś podziękować, ale nie możemy się pojawić u niego osobiście. Dowozi je kurier razem z bilecikiem z naszymi życzeniami. Jest to jednak dość oklepany już zwyczaj, który nie robi na wielu osobach prawdziwego zdarzenia.

Dużo ciekawszym pomysłem, okazuje się być zamówienie tortu w cukierni internetowej, który zostanie dowieziony naszemu solenizantowi pod same drzwi. Najlepiej jest wskazać godzinę, kiedy będzie się już odbywało przyjęcie urodzinowe. Z pewnością taki podarunek zrobi ogromne wrażenie zarówno na samym solenizancie, jak i na innych osobach, zaproszonych na przyjęcie.

Wygoda zamówień internetowych

Obecnie funkcjonuje na rynku wiele takich cukierni internetowych, jak na przykład e-torty.pl. we wszystkich zamawia się torty przez Internet i płaci również za zamówienie w ten sam sposób. Jest to bardzo wygodna forma, która pozwala zaoszczędzić wiele czasu i energii. Można wybierać spośród tortów, które prezentowane są w galeriach na takich stronach. Są to zazwyczaj najbardziej popularne propozycje, na jakie decydują się najczęściej klienci firmy. Poza tym, istnieje również możliwość zaprojektowania własnego tortu, za pomocą kreatora na stronie internetowej. Można więc samodzielnie zdecydować nie tylko o samym smaku tortu, ale również o jego kształcie, wielkości, wadze, dekoracjach i kolorze. Niektóre cukiernie internetowe umożliwiają również składanie zamówień indywidualnych.

Ciekawe kształty

Zazwyczaj są to zamówienia na torty niestandardowe, które mają specyficzne kształty i kolory. Niekiedy przygotowanie takiego tortu jest dużo bardziej pracochłonne i żmudne, od tradycyjnego. W związku z tym, trzeba się liczyć też z wyższą ceną i dłuższym okresem oczekiwania na taki tort. Najlepiej jest więc składać zamówienie nawet kilka tygodni wcześniej.

Podobne wpisy:

Marzena

Absolwentka Architektury Informacji. Jest niezależną autorką, trenerką pisania i zaciekłą optymistką. Na co dzień zajmuje się tworzeniem kursów i poradników oraz prowadzi bloga w tematyce szeroko pojętego e-learningu. Jej misja to niesienie młodym, utalentowanym artystom pomocy i wsparcia w osiągnięciu ich celów pisarskich.

Dodaj komentarz