Bez względu na to, o jakiej części twarzy mówimy, powinniśmy starać się, aby nie była ona pomijana podczas wykonywania makijażu. Nie da się jednak ukryć, że pewne jej części wymagają szczególnie starannego podejścia. Tak jest w przypadku oczu, te bowiem bardzo szybko zdradzają nie tylko nasz wiek, ale i to, że prowadzony przez nas styl życia może zostać uznany za daleki od ideału. Nic dziwnego, że firma The Balm może nam zaproponować imponującą kolekcję kosmetyków przeznaczonych właśnie do makijażu oczu.

The Balm Smoke Balm vol. 4 Foiled Eyeshadow Palette – paleta cieni do powiek

Paleta cieni do powiek nie bez przyczyny cieszy się uznaniem kupujących. Zawiera przecież nie jeden, ale aż trzy cienie do powiek: dwa błyszczące i jeden matowy. Pozwala to na tworzenie oryginalnych zestawień odpowiadających nastrojowi i charakterowi wykonywanego właśnie makijażu. Matowy cień sprawdza się przy tym znakomicie również wtedy, gdy konieczne jest zaznaczenie lub skorygowanie kształtu oka. Poza oszałamiającymi kolorami, uwagę przyciąga również delikatna konsystencja cieni. Przyczynia się ona do tego, że cienie dobrze się rozprowadzają i rozcierają na skórze. Na uwagę zasługuje także wysoki poziom nasycenia kolorem. To dzięki niemu cienie są znakomicie widoczne i umożliwiają wykonanie pełnego makijażu oka.

The Balm What’s Your Type Mascara The Body Builder – tusz do rzęs

Tusz do rzęs The Balm zwraca na siebie uwagę przede wszystkim dlatego, że jest intensywnie czarny. Szybko okazuje się jednak, że nie jest to wcale jego jedyna zaleta. Na uwagę zasługuje również jego korzystny wpływ na rzęsy. Stają się one nie tylko dłuższe, ale również grubsze, można więc mieć pewność, że będą w stanie przyciągać spojrzenia. Tusz jest trwały, a osoby, które go stosują, nie muszą obawiać się nieestetycznych grudek tak charakterystycznych dla tego typu kosmetyków. Dodatkowo tusz nie rozmazuje się i nie pozostawia smug. Jest też równie wyrazisty przez cały dzień, co pozwala na wpisanie go na listę kosmetyków o specjalnym przeznaczeniu.

Podobne wpisy:

Katarzyna

Nauczycielka i korepetytorka, od ponad 10 lat mieszkająca w Brisbane w Australii. Ekspertka w dziedzinie ekonomii, analityki i ekonometrii. Uwielbia prowadzić angażujące lekcje i omawiać interesujące tematy, takie jak biologia ewolucyjna, filozofia, literatura i teologia. W wolnym czasie gra na gitarze, kolekcjonuje gry planszowe, gotuje i zwiedza lokalne bezdroża poprzez piesze wędrówki oraz spływy kajakowe.

Dodaj komentarz