Czysto wegańska szminka  firmy Inika jest dostępna w 8 pięknych kolorach  o kremistej konsystencji . Ładny, delikatny róż np.  z mile kremową konsystencję :ciepły zmierzch firmy Inika , albo nieco  jaskrawszy  np. hot pink firmy Benecos lub malinowy od  Paul Penders.

Także piękne usta  firmy Lavera  obejmują całą paletę nowości kolrów tej wiosny

One pielęgnują i chronią poprzez zawarte składniki roślinne.  Peach amber 02 zapewnia  na przykład pięknie delikatny połysk morelowy! Wspaniały, jaskrawy ocień czerwieni osiągasz z  C1 Brick Red  Creamy szminką firmy  Alva.  Dla tych, którym ten kolor jest za jaskrawy, polecamy  przyciemnione szminki pielęgnujące jak np. HibisKiss Sunset od firmy Crazy Rumors lub Red Jaspere Lip Tint & Shimmer firmy Badger Balm.  Róż jest w tym sezonie także dostępny w  odcieniach moreli  lub z lekkim odcieniem niebieskim, pasującym do delikatnych kolorów liliowych  lub jaskrawych różowych szminek. Podmuch połysku morelowego wyczarowuje np. Beach Babe firmy Lily Lolo na  Twoich policzkach. All Smile Blush firmy Everyday Minerals lub lśniące światło moreli 02 firmy Lavera. Ciemny, matowy różowy odcień otrzymasz z  Alva  Couleur Baked Rouge Shiny Pink , podczas gdy Rosy Glow firmy Inika ppozwala błyszczeć twoim policzkom w delikatnym odcieniu różowym. Lekko w kierunku odcieniu liliowego idzie Mallow Rosa firmy Benecos dla świeżego, delikatnego wyglądu.

Modne rozwiązania kosmetyczne

Pokazy mody w Paryżu, Rzymie i Nowym Jorku z dominującymi kolorami na nadchodzący sezon wiosenny

Ale szczególnie lubianym przez projektantów mody był Berlin. Moda w stylu hippy ze wspaniałymi , pełnymi artyzmu materiałami pochodzącymi z Indii , które były wyraziste w modelach typu sari indyjskiego, przepysze, pełne kolorów materiały z Afryki i moda folklorystyczna z Rosji.  Spódnice typu midi , koszulki na ramiączka z wolnym brzuchem, ale również przezroczyste tops kombinowane ze spodniami i spódnicami. W tym roku wolno nosić wszystkie kolory i wzory razem wymieszane np. palmy, paprocie i inne kwieciste wzory.
Promienna Orchidea zastąpiła, przez wiele lat dominujący ,kolor Emerald. Promienista Orchidea jest mieszanką ciemno-czerwonego , fioletowego i różowego koloru. Ona jest kolorem roku 2014 , jako delikatny kolor liliowy. Dzięki temu kolorowi będziesz miała niesamowitą, promiesnistą charyzmę.

Podobne wpisy:

Katarzyna

Nauczycielka i korepetytorka, od ponad 10 lat mieszkająca w Brisbane w Australii. Ekspertka w dziedzinie ekonomii, analityki i ekonometrii. Uwielbia prowadzić angażujące lekcje i omawiać interesujące tematy, takie jak biologia ewolucyjna, filozofia, literatura i teologia. W wolnym czasie gra na gitarze, kolekcjonuje gry planszowe, gotuje i zwiedza lokalne bezdroża poprzez piesze wędrówki oraz spływy kajakowe.

Dodaj komentarz