Alva Coleur cień do powiek podkreśli oczy i wyrazistość Twojej urody. Z kolorem fuksji , który teraz jest w modzie, jak i z cieniami do oczu o niesamowitej intensywności podkreślisz uwodzicielskie spojrzenie Twoich oczu. Dzięki zawartym wyciągom z biologicznych ziół i pigmentom mineralnym są produkowane te cienie bez sztucznych barwników.

Wiele modnych produktów kosmetycznych pomagagają w idealnym makijażu oczu

Ręcznie wykonany pędzelek z uchwytem bambusowym i mięciutkimi syntetycznymi włoskami zapewnia bardzo staranne i dokładne nałożenie. Tą szczoteczkę do kresek bądziesz w tym sezonie bardzo często potrzebować, bo eyeliner są całkowicie w modzie. I to nie tylko w kolorze czarnym, ale również brązowym i ciemnoniebieskim. W tym roku nanosimy podwójne kreski! Po nałożeniu cieni, najlepiej w kolorze połyskliwego piasku , uzupełniasz makijaż czarną kreską. Najlepiej pociągnąć w formie kocich oczu i pozostawić do wyschnięcia. Następnie przy pomocy wilgotnego pędzelka do eyelinera pociągnąć drugą kreskę w kolkorze Twojego wyboru – nadają sią wspaniale do tego celu. Aby Twój makijaż był naprawdę idealnym , nadaje się jako uzupełnienie. Jeśli jest Twoja skóra za blada, aby używać tak intensywnego makijażu możesz używać w kolorze Rose Violet.

Propozycja dla wymagających

Błyszczek wyprodukowany z na zimno tłoczonego olejku jojoba i masła Shea dla optymalnej pielęgnacji suchej skóry ust

Z tym błyszczkiem jesteś w pełni „in” i dodatkowo dostarczasz Twoim ustom witaminy, minerały i odżywki.  Uczucie lekkości i wolności przeniesie nam w tym sezonie kolor żółty . Od żółtego koloru cytryny aż do ciepłego słonecznego odcienia jest w tym roku wszystko możliwe. Wspaniałym partnerem dla odcieni żółtych jest kolor biały , który jest koniecznością w ciepłych porach roku . Do kombinacji biało – żółtej nadają się cienie w musującej bieli dla uwodzicielskiego spojrzenia z odpowiednim kolorze. Co należy w tym roku koniecznie do szafy z naszymi ciuchami? Błyszczące części. noszone w dzień w kombinacji ze spodniami , albo wieczorem bardzo uroczyście. Obojętnie czy złoto, srebro , czy inne tony kolorów – najważniejszym jest, że błyszczą.. Błyszczące i bogate kolory w najlepszej jakości, nadające się dla weganów! Dla wszystkich, którym tegoroczna gra kolorów jest za bardzo kolorowa, polecamy delikatny ” nudle – look” ( kolory cieliste). Obojętnie czy zimą czy latem, te kolory pasują zawsze. Bardzo delikatny makijaż , nadający się dla każdej karnacji. I dodatkowo można jego urozmaicić różnymi akcesoriami.  Dla nieodparcie pięknych oczu powinny rzęsy być mocno tuszowane . Wiele uciechy z paletą kolorów w tegorocznym wiosennym czasie – teraz już nic nie przeszkadza się nimi delektować!

Podobne wpisy:

Katarzyna

Nauczycielka i korepetytorka, od ponad 10 lat mieszkająca w Brisbane w Australii. Ekspertka w dziedzinie ekonomii, analityki i ekonometrii. Uwielbia prowadzić angażujące lekcje i omawiać interesujące tematy, takie jak biologia ewolucyjna, filozofia, literatura i teologia. W wolnym czasie gra na gitarze, kolekcjonuje gry planszowe, gotuje i zwiedza lokalne bezdroża poprzez piesze wędrówki oraz spływy kajakowe.

Dodaj komentarz