W Ecco Verde mamy do zaoferowania wiele różnych produktów, które pomagają zwalczać uciążliwe owady oraz skutki po ich ukąszeniach. W tym miejscu chcemy Wam zaprezentować kilka z nich: Produkt ten od TEA Natura dba dzięki recepturze z mieszanką z czystych eterycznych olejków o to, abyś mógł się cieszyć spokojną nocą i relaksującymi letnimi wieczorami, bez komarów.  Zapach tego balsamu przeciwsłonecznego składa się między innymi z eterycznych olejków z cytrusów i eukaliptusa.

Komary nie spostrzegają wtedy naturalnego zapachu ciała

Spray ten oferuje skuteczną ochronę dzięki składnikom na bazie roślin. Aloe Vera i olej kokosowy zapewniają przyjemny efekt pielęgnacyjny. Ten praktyczny, poręczny roll-on od Florame dba o natychmiastową pomoc po ukąszeniu owadów. Eteryczne olejki z lawendy i rumianku koją delikatnie skórę.  Mieszanina z naturalnych substancji, która łagodzi, regeneruje i działa odświeżająco. Już od pierwszego zastosowania dostarcza ulgę po ukąszeniu owadów. Szybka pomoc przy różnych problemach skórnych! Ten produkt to cenny multitalent, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. Łagodzi oparzenia słoneczne, ukąszenia owadów, suchą, swędzącą skórę.

Chronimy się przed owadami

Równie ma kojące działanie na małe urazy

Świeca przeciw komarom firmy Florame składa się z naturalnych składników, które odstraszają komary. Ta praktyczna i skuteczna świeca to idealny towarzysz podczas letnich wieczorów na świeżym powietrzu.  Ten spray od Bio Out pozostawia przyjemny zapach w pomieszczeniu i przegania owady w naturalny sposób. Zeropick składa się z tekstylnej bransoletki i plastra, który naładowany jest eterycznymi olejkami i jest umocowany w siatce bransoletki. Opaska jest idealna do zastosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Można ją przymocować na nadgarstku, na kostce, przy wózku. Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Podobne wpisy:

Andrzej

Dietetyk oraz specjalista medycyny sportowej. Cechuje go wnikliwe i skrupulatne podejście do diagnozy, leczenia i profilaktyki urazów sportowych. Głównym obszarem jego zainteresowań są badania nad czynnikami promującymi gojenie tkanek i zwiększającymi wydajność mięśni oraz walka z otyłością, rakiem i chorobami przewlekłymi za pomocą propagacji zmian nawyków żywieniowych wśród nowego pokolenia.

Dodaj komentarz