Woda: Podstawowym założeniem dla jędrnej skóry jest spożycie wystarczającej ilości płynów. Chcesz zatem wypowiedzieć walkę pomarańczowej skórce, pij przynajmniej 2-3 litry płynów na dzie. Najlepsza jest woda i niesłodzona herbata.

Cukier ma negatywne działanie

Dieta: Jesz mało cukru, soli, tłuszczów i spożywaj rzadko alkohol. Wszystkie te rzeczy wspierają odkładanie tłuszczu i wody w skórze, a tym samym cellulit. Alkaiczna dieta z wieloma owocami, warzywami, rybą i produktami pełnoziarnistymi jest najlepsza. Ponadto należy zaopatrzyć ciało w witaminę C i potas, aby zwalczać cellulit. Sport: Ruch i cellulit się nie lubią. Najlepszy jest zarówno trening wysiłkowy, jak również wytrzymałościowy. Pływanie, bieganie, jazda na rowerze wzmacniają mięśnie, najczęściej dotkniętych miejsc na ciele. Połączony z ogólnym treningiem siłowym tworzy wspaniałe założenia, aby pomarańczowa skórka zniknęła lub w ogóle się nie pojawiła. Najbardziej efektywne jest łączenie różnych środków ze sobą.

Ziołowy detoks

Warto także pomyśleć o ziołowym detoksie. Pomóc może tutaj chlorella, czyli jednokomórkowy glon. Co ważne, usuwa toksyny i zanieczyszczenia z organizmu. Więcej informacji na ten temat zawiera ten link.

Jak zapobiegać cellulitowi?

W ten sposób można zwalczać pomarańczową skórkę w różny sposób

To zwiększa skuteczność. Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Podobne wpisy:

Katarzyna

Nauczycielka i korepetytorka, od ponad 10 lat mieszkająca w Brisbane w Australii. Ekspertka w dziedzinie ekonomii, analityki i ekonometrii. Uwielbia prowadzić angażujące lekcje i omawiać interesujące tematy, takie jak biologia ewolucyjna, filozofia, literatura i teologia. W wolnym czasie gra na gitarze, kolekcjonuje gry planszowe, gotuje i zwiedza lokalne bezdroża poprzez piesze wędrówki oraz spływy kajakowe.

Dodaj komentarz