Upiększ swe włosy dzięki Loreal Prodigy

L’Oreal to francuska firma, która słynie przede wszystkim z doskonałej jakości kosmetyków, w tym także tych do pielęgnacji i stylizacji włosów.

Jak powstała firma?

Początki firmy sięgają roku 1907. Jej założycielem był młody inżynier chemik Eugène Schuller. W nocy w dwóch pokojach i kuchni produkował on farbę do włosów o nazwie „Aurora”. Bardzo szybko młody, ale bardzo przedsiębiorczy inżynier chemik zakłada „Francuską Spółkę do Produkcji Nieszkodliwych Farb do Włosów”. Kilka lat później nazwę zmieniono na L´Oreal. Firma stworzona przez Schullera bardzo szybko zaczęła podbijać rynki nie tylko europejskie. Produkty firmy można było kupić również w Stanach Zjednoczonych, w krajach Dalekiego Wschodu, na terenie obecnej Rosji, w Brazylii. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych grup klientek do oferty firmy wprowadzono już w latach 30. produkt do ochrony przeciwsłonecznej. W sprzedaży pojawiły się również kosmetyki nie tylko do pielęgnacji włosów, ale także twarzy.

Prodigy: innowacyjna farba do włosów

Farba Loreal Prodigy nadała zupełnie nowy wymiar koloryzacji włosów. Farba zapewnia perfekcyjny kolor. Formuła farby sprawia, że doskonale pokrywa ona wszystkie siwe włosy. Do tego koloryzacja zapewnia trwały efekt. Największym plusem tej farby jest jednak to, że nie zawiera ona dodatku amoniaku. Kolor może wnikać głęboko w strukturę włosa dzięki temu, że w farbie użyto mikro-olejków w idealnych proporcjach.

Inni producenci farb do włosów

Koloryzacja włosów to zabieg wyjątkowo często wykonywany zarówno w salonach fryzjerskich, jak i samodzielnie w domu. W każdym z tych przypadków podstawą udanej koloryzacji są między innymi dobrej jakości farby. Oprócz firmy L`Oreal producentami wysokiej jakości farb jest co najmniej kilka firm. Wśród nich jest między innymi firma Revlon. Farby tej firmy nie tylko koloryzują, ale także pielęgnują włosy. W ich składzie są bowiem nie tylko pigmenty, ale także składniki o właściwościach pielęgnacyjnych. Farby marki Revlon dostępne są w wielu kolorach.

Podobne wpisy:

Katarzyna

Nauczycielka i korepetytorka, od ponad 10 lat mieszkająca w Brisbane w Australii. Ekspertka w dziedzinie ekonomii, analityki i ekonometrii. Uwielbia prowadzić angażujące lekcje i omawiać interesujące tematy, takie jak biologia ewolucyjna, filozofia, literatura i teologia. W wolnym czasie gra na gitarze, kolekcjonuje gry planszowe, gotuje i zwiedza lokalne bezdroża poprzez piesze wędrówki oraz spływy kajakowe.

Dodaj komentarz