Szukamy biura do wynajęcia w GdańskuNa pewno wynajęcie biura w Gdańsku to strzał w dziesiątkę. Przecież mówimy o jednej z największych aglomeracji miejskich w Polsce, bardzo dobrze zlokalizowanym miejscu, w którym nie brakuje rąk do pracy – także mówimy o tych najlepiej wykształconych Polakach.

Zresztą nie tylko Polakach, bo akurat Gdańsk i okolice są pełne obcokrajowców. Warto zastanowić się w tej chwili nad tym, co jest tak naprawdę najbardziej istotne w kontekście szukania biura do wynajęcia. Na co naprawdę musimy zwracać bardzo dużą uwagę?

Lokalizacja biura

Na pewno lokalizacja biura jest niesamowicie istotnym aspektem – tyczy się to każdego polskiego miasta, ale Gdańska szczególnie. Bardzo dużo biur postawiono i nadal się stawia, na Wrzeszczu – jest to dzielnica oddalona o kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta, lecz to żaden problem. Czyli jeżeli będziemy szukali biura do wynajęcia Gdańsk, zwracajmy większą uwagę na Wrzeszcz – bądź co bądź największą dzielnicę tego miasta. Powinniśmy być zadowoleni z lokalizacji, komunikacji, wszyscy ludzie w Trójmieście ogólnie zdają sobie sprawę z tego, iż Wrzeszcz to atrakcyjna część miasta – przynajmniej jeżeli mówimy o rynku biurowym. Co jeszcze jest szalenie istotna w kontekście szukania biura na wynajem w Gdańsku?

Sprawdź dostępne biura z Gdańska http://www.officemap.pl/search/list/?&city=trojmiasto&district[]=gdansk

Ekologiczne biura

Powinniśmy dużo bardziej przychylnym okiem patrzeć na ekologiczne biura, ponieważ ekologia w biznesie, szczególnie w dzisiejszych czasach, jest naprawdę szalenie istotną kwestią. Nawet jeżeli na co dzień nie zależy nam jakoś bardzo na ekologii, jesteśmy typowymi ludźmi, dla których ekologia to nic ważnego, to powinniśmy dbać o renomę firmy. A fakty są takie, że jeżeli wynajmiemy biuro w renomowanym budynku, znanym właśnie z tego, iż jest ekologiczny, to PR skoczy nam bardzo mocno w górę! Nie oszukujmy się – biura w Gdańsku nie są bardzo tanie, bo przecież nie mówimy o jakimś prowincjonalnym miasteczku. Mimo wszystko nie można powiedzieć, że to horrendalnie wysokie koszty – szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę ceny w Warszawie.

Podobne wpisy:

Bartosz

Zorientowany na wyniki księgowy/specjalista finansowy z ponad 10-letnim doświadczeniem w usługach finansowych, underwritingu i zarządzaniu obsługą klienta. Myśliciel strategiczny i koncepcyjny z umiejętnością maksymalizacji relacji z klientami poprzez wykorzystanie pozytywnych technik rozwiązywania problemów. Posiada udowodnione doświadczenie w usprawnianiu i wzmacnianiu operacji finansowo-księgowych w różnorodnych, globalnych organizacjach przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości obsługi klienta.

Dodaj komentarz