Sejfy antywłamaniowe w naszej firmie

W chyba każdej firmie są ważne dokumenty, które nie powinny nigdzie wypłynąć. Nie mówi się wiele w naszym kraju o przestępczości gospodarczej, co najwyżej w kontekście wyłudzeń VAT-owskich, ale prawda jest taka, że jeżeli nie zabezpieczymy swoich dokumentów, to ryzykujemy całkiem sporo.

Nie wspominając o tym, że przecież w firmach trzyma się kosztowności, których utrata musi sporo kosztować.

Firmowy sejf

Pamiętajmy także o tym, iż często ubezpieczalni wymagają od firm posiadania sejfu, bo w przeciwnym razie będzie potem problem z wypłaceniem odszkodowania. W skrócie – wszystkie znaki na niebie pokazują, że bez najmniejszego cienia wątpliwości powinniśmy mocno doceniać znaczenie sejfów antywłamaniowych. I jakby tak się przyjrzeć obrotom chociażby sprzedawców sejfów antywłamaniowych, to z roku na rok Polacy są coraz bardziej wyedukowanym narodem, również przedsiębiorcy. A może to oznaka, iż czujemy się coraz mniej bezpiecznie we własnym państwie? Ciężko jednoznacznie powiedzieć…

Chyba najbardziej istotny w kontekście sejfu antywłamaniowego jest certyfikat bezpieczeństwa

Po prostu w naszym interesie jest to, aby nigdy nie doszło do takiej oto sytuacji, w której nagle okaże się, iż kupiliśmy byle co. To bardzo szkodliwe, gdy tylko wydaje się nam, iż wszystko jest bezpieczne, a tak naprawdę poziom bezpieczeństwa w naszej firmie jest na bardzo niskim poziomie. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że sejfy antywłamaniowe powinny być nie tylko odpowiednio przygotowane ze strony producenckiej, powinny być one także bardzo dobrze zamontowane. W tym momencie nie ma miejsca na jakąkolwiek fuszerkę. W naszym interesie jest przecież to, aby nasza firma należała do grona bezpiecznych firm, w których wszystko jest pod kontrolą. Najważniejsze w tym wszystkim jest chyba to, aby nie wychodzić z założenia, iż sejfy nie są wcale nieistotne, że to zbyteczny wydatek, który tak naprawdę nie ma najmniejszego sensu. Co jak co, ale naprawdę nie możemy myśleć w taki sposób!
Sprawdź również https://www.saffort.pl/sejfy-antywlamaniowe

Podobne wpisy:

Wojciech

Radca prawny w niszowej firmie prawniczej z siedzibą w Bydgoszczy. Specjalizuje się w prawie dotyczącym sportu, własności intelektualnej, mediów i technologii informatycznych. Reprezentuje sportowców, kluby i federacje oraz doradza w kwestiach regulacyjnych, w tym uznawania i egzekwowania nagród oraz zamrażania aktywów. Występuje jako doradca, współdoradca, ekspert oraz arbiter w licznych zagranicznych arbitrażach sportowych, dotyczących umów, dopingu oraz innych kwestii dyscyplinarnych i etycznych.

Dodaj komentarz