Rajstopy w sprayu: opalenizna na zawołanie

Delikatna opalenizna sprawia, że skóra wygląda zdrowiej. Lepiej też prezentują się na niej jasne letnie ubrania. Na efekt opalonej skóry trzeba jednak trochę poczekać. Oczywiście, można opalić się w solarium, nie jest to jednak zdrowe rozwiązanie. Ładny, opalony odcień można nadać skórze wybierając samoopalacz.

Wśród tych kosmetyków nowością są rajstopy w sprayu. Rajstopy w sprayu pełnią taką samą rolę jak inne samoopalacze: nadają efekt opalenizny, ale tylko na nogach.

Decydując się na użycie rajstop w sprayu pamiętajmy, że aby osiągnąć idealny efekt kosmetyk musimy aplikować na gładką skórę

Przed spryskaniem nóg koniecznie więc trzeba je wydepilować. Depilację robimy przynajmniej dzień przed aplikacją rajstop w sprayu. Przed samą aplikacją kosmetyku warto zrobić także peeling. Rajstopy w sprayu nanosimy także na stopy. Wykonując peeling więcej uwagi poświęcamy kolanom i piętom, a więc tym miejscom nóg, na których skóra jest najbardziej gruba. Po nałożeniu kosmetyku musimy odczekać kilka minut aż się wchłonie. Dopiero po wchłonięciu preparatu możemy się ubrać. Dzięki temu unikniemy zabrudzeń na ubraniach. Na nogach nie pojawią się też jaśniejsze plamy.

Rajstopy w sprayu sprawdzają się szczególnie wiosną

Używając tego kosmetyku już w pierwsze ciepłe dni możemy zrezygnować z noszenia rajstop, a nasze nogi nie będą przeraźliwie blade. To także zdrowsza alternatywa niż opalanie się w solarium. Rajstopy w sprayu nie tylko dadzą efekt naturalnej opalenizny, ale także ukryją niedoskonałości nóg: pajączki lub siniaki. Wbrew nazwie rajstopy w sprayu nie mają nic wspólnego z rajstopami. Ich działanie jest podobne do podkładu, którego używamy robiąc makijaż. Odcień kosmetyku dobieramy do karnacji. Dzięki temu nogi będą wyglądały naturalnie.

Rajstopy w spraju nadają nogom piękny, opalony wygląd bez konieczności spędzania czasu w solarium. Potrafią zamaskować także drobne niedoskonałości. To kosmetyk, który z pewnością warto mieć w swojej kosmetyczce nie tylko wiosną, ale także latem.

Wypróbuj: https://lirene.pl/produkty/pielegnacja-ciala/rajstopy-w-sprayu-jasne/

Podobne wpisy:

Katarzyna

Nauczycielka i korepetytorka, od ponad 10 lat mieszkająca w Brisbane w Australii. Ekspertka w dziedzinie ekonomii, analityki i ekonometrii. Uwielbia prowadzić angażujące lekcje i omawiać interesujące tematy, takie jak biologia ewolucyjna, filozofia, literatura i teologia. W wolnym czasie gra na gitarze, kolekcjonuje gry planszowe, gotuje i zwiedza lokalne bezdroża poprzez piesze wędrówki oraz spływy kajakowe.

Dodaj komentarz