Promenady Wrocławskie dla biznesuDrugiej takiej inwestycji próżno szukać w całej Polsce – ba, na całym świecie podobnych realizacji jest zaledwie… sześć. Osiedle wzorcowe, czyli takie na którym można i żyć i pracować, było inspiracją dla projektantów Promenad Wrocławskich. Te cechują wysoką jakością wykorzystanych materiałów i zachwycającą koncepcją architektoniczną, wpisującą się w trendy nowoczesnego budownictwa. Koncepcję wizualną inwestycji przygotowała pracownia architektoniczno-urbanistyczna INVI pod kierownictwem Guy’a Perry’ego – uznanego amerykańskiego architekta. Należy także dodać, że projekt został wyłoniony w wyniku międzynarodowego konkursu architektonicznego.

Mieszkania i biura

Zakłada budowę do 2020 roku łącznie dwóch tysięcy mieszkań w kliku kwartałach budynku oraz organizację Promenady Business Park – czyli 90 tysięcy metrów kwadratowych przestrzeni biurowej. To będzie niemal jak wrocławska Dolina Krzemowa, swoje filie będą mogły mieć tam największe firmy, ale także i mniejsze, dopiero raczkujące w biznesie działalność. To spora wartość dodana. Tym samym najemcy lokali w Promenady Business Park w Promenadach Wrocławskich mają możliwość net-workingu z sąsiadującymi z nimi firmami. To otwiera możliwości nawiązywania nowych, niekiedy bardzo owocnych kontaktów biznesowych – nawiązywania współpracy, pozyskiwania nowych klientów itd. Z kolei możliwość podjęcia pracy w biurze zlokalizowanym zaledwie pięć minut od domu to komfort, o który marzy wiele pracowników na etacie.

Pasaże usługowo-handlowe

Zero korków, do pracy można pójść nawet w kapciach, a na obiad wyskoczyć do własnej kuchni. Jeśli jednak ktoś woli stołować się w restauracjach, to dobra wiadomość jest taka, że tych na terenie Promenad Wrocławskich z pewnością nie zabraknie. Restauratorzy kuszą ofertą, a ta z czasem będzie się powiększać. W trakcie budowy są przecież jeszcze trzy biurowce, w parterach których znaleźć się mają właśnie pasaże usługowo-handlowe. Mało tego, dla wygody pracowników biur na terenie Promenady Business Park kursować będzie specjalny liniowy autobus. Pod bokiem jest także stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego, więc wszędzie będzie można dostać się bez problemu.

Zobacz również: http://promenadywroclawskie.pl/opis/opis.html

Podobne wpisy:

Marzena

Absolwentka Architektury Informacji. Jest niezależną autorką, trenerką pisania i zaciekłą optymistką. Na co dzień zajmuje się tworzeniem kursów i poradników oraz prowadzi bloga w tematyce szeroko pojętego e-learningu. Jej misja to niesienie młodym, utalentowanym artystom pomocy i wsparcia w osiągnięciu ich celów pisarskich.

Dodaj komentarz