Słoneczne Sady w Sadkowie to dość unikatowa inwestycja na liście zrealizowanych dotąd przez Vantage Development. To nie jest bowiem wielkoskalowe budownictwo mieszkaniowe jak Living Point Mokotów czy Promenady Wrocławskie, a kameralne osiedle jednorodzinnych domów. Poza tym ma same cechy wspólne – atrakcyjną lokalizację oraz wysoką jakość wykończenia inwestycji.

Słoneczne sady znajdują się bowiem w miejscowości Sadków na terenie aglomeracji wrocławskiej – zaledwie 16 kilometrów od wrocławskiego Rynku.

Oryginalna forma obiektów

Oryginalna forma architektoniczna obiektów inspirowana była tradycyjnymi domkami jednorodzinnymi. Nic więc dziwnego, że inwestycja Vantage Development tworzy klimat przyjaznej i nowoczesnej dzielnicy willowej, której dodatkową zaletą jest urokliwe sąsiedztwo Śleży i pasma Sudetów. W okolicy nie ma także infrastruktury typowej dla wielkich miast – będąc w Słonecznych Sadach zapomnij o wieżowcach, co sprzyja sielskiemu wypoczynku, wycieczkom rowerowym oraz pieszym wędrówkom. Nie zapominajmy jednak, że Słoneczne Sady Vantage Development to przede wszystkim domy, a trzeba przyznać że te są wyjątkowe. W ofercie jest osiem typów zabudowy (od metrów kwadratowych do 298 metrów kwadratowych) na działkach o różnych wielkościach (od 810 do 2 279 metrów kwadratowych), więc potencjalni lokatorzy mogą bez problemu znaleźć domek odpowiadający ich wszystkim potrzebom.

Piękno i wygoda

Inwestycja inna od pozostałych – Słoneczne Sady Vantage DevelopmentNa parterze każdego z domków znajdują się m. in. przestronna kuchnia z jadalnią oraz obszerny pokój dzienny z wyjściem do ogrodu. Projektanci Vantage Development zaprojektowali na pierwszym piętrze sypialnie, łazienki i garderoby. Każdy domek Słonecznych Sadów ma także poddasze, a niektórym z obiektów pozostawiono możliwość dobudowy dodatkowego skrzydła. To mogło by być powiększeniem powierzchni domku lub nawet stanowić całkowicie oddzielne mieszkanie. Jeśli ktoś ma takie życzenie to może tam także postawić kryty basen, salon fitness czy wędzarnie, praktycznie każde rozwiązanie jest dobre o ile mieszkańcy osiedla Vantage Development są zadowoleni.

Zobacz również:

Podobne wpisy:

Marzena

Absolwentka Architektury Informacji. Jest niezależną autorką, trenerką pisania i zaciekłą optymistką. Na co dzień zajmuje się tworzeniem kursów i poradników oraz prowadzi bloga w tematyce szeroko pojętego e-learningu. Jej misja to niesienie młodym, utalentowanym artystom pomocy i wsparcia w osiągnięciu ich celów pisarskich.

Dodaj komentarz