Kto w Polsce najczęściej sięga po pożyczki?

Biuro Informacji Kredytowej przedstawiło statystyki, dotyczące demografii pożyczkobiorców w Polsce. Czy kobiety częściej niż mężczyźni pożyczają pieniądze? Na jakie cele są zaciągane pożyczki online?

Oferta firm pożyczkowych staje się coraz bardziej urozmaicona. Zaciągać można pożyczkę na oświadczenie, pożyczki online na dowód lub tylko za potwierdzeniem tożsamości poprzez przelew weryfikacyjny, jak i pożyczki ratalne czy długoterminowe, udzielane poza systemem bankowym.

Pożyczamy, pożyczamy…

Tym samym grono pożyczkobiorców stale się powiększa. Szacuje się, że obecnie w 2017 roku z oferty firm pozabankowych korzysta ponad 1,5 mln Polaków. Wśród takich przedsiębiorstw znajdują się liczne instytucje pożyczkowe, które mają w swojej ofercie zarówno pożyczki online, jak i stacjonarne, z dostarczeniem pieniędzy pod wskazany przez klienta adres lub w placówce, w danym mieście. Jeżeli szukasz więcej informacji w temacie, to z cała pewnością warto zajrzeć na strony internetowe, na których to dana tematyka jest realizowana.

Internet to źródło pożytecznej wiedzy

Sięgając do informacji tam zamieszczonych bardzo szybko przekonasz się, że znacząco zaoszczędziłeś swój czas. Jeżeli szukasz dobrych i sprawdzonych miejsc, to zdecydowanie powinieneś skorzystać z naszych propozycji, a dzięki nim znacząco zaoszczędzisz swój czas. Pożyczki to bardzo często wykorzystywane sposoby pozyskania dodatkowej gotówki. W momencie, gdy kończą się pomysły, w jaki sposób pozyskać dodatkowe pieniądze, pożyczka staje się rozwiązaniem. Pożyczka jest sposobem na zrealizowanie potrzeb, niekiedy tych podstawowych. Jeżeli szukasz sposobu, który pozwoli Ci cieszyć się środkami na koncie, to z całą pewnością powinieneś skorzystać z podobnego wariantu. Jest to jedna z tych opcji, która zagwarantuje Ci rozwiązanie Twoich problemów finansowych. Pamiętaj jednak, że to tylko chwilowe i powinieneś wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych kwestii, które znacząco wpłyną na poprawę Twojej wypłacalności.

Podobne wpisy:

Wojciech

Radca prawny w niszowej firmie prawniczej z siedzibą w Bydgoszczy. Specjalizuje się w prawie dotyczącym sportu, własności intelektualnej, mediów i technologii informatycznych. Reprezentuje sportowców, kluby i federacje oraz doradza w kwestiach regulacyjnych, w tym uznawania i egzekwowania nagród oraz zamrażania aktywów. Występuje jako doradca, współdoradca, ekspert oraz arbiter w licznych zagranicznych arbitrażach sportowych, dotyczących umów, dopingu oraz innych kwestii dyscyplinarnych i etycznych.

Dodaj komentarz