Raz w tygodniu konieczna jest  odzywka do włosów dla dodatkowej pielęgnacji. Również z prawidłowym odżywianiem można zrobić coś dobrego dla włosów. One potrzebują wit. C, E i betakarotyn. To są przeciwutleniacze , unieszkodliwiające wolne rodniki , powstające pod wpływem promieni słonecznych. Regularne spożyaniu brokuły, szpinaku , moreli, jagód i winogron  jest dobrym początkiem. Czasami nie można zrezygnować z wizyty u fryzjera. Przy rozdwojonych koniuszkach najlepiej obciąć 1 cm włosów .

Inaczej jest niebezpiecznym , że to się rozprzestrzeni

Prawdziwym sekretem jest  olej kokosowy. Natywny, nieprzetworzony olej  posiada najwartościowsze składniki  o regulującym i pielęgnującym działaniu , które  robią tylko to co najlepsze dla włosów, przywracają lśniący połysk , świeżość i dają ich objętość oraz reparują szkody. Prawidłowe stosowanie: umyj włosy łagodnym szamponem. Dokładnie spłukać czystą wodą, wysuszyć dokładnie i przeczesać.  Porcję oleju kokosowego o wielkości orzecha laskowego ( zależne od długości włosów  może być więcej) nanieść na włosy i skórę głowy  i wmasować. Pozostawić na 30 minut do zadziałania lub przez noc  ( w tym celu owinąć głowę ręcznikiem) .

Jak pielęgnować włosy?

Następnie umyć. Gotowe

Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Podobne wpisy:

Katarzyna

Nauczycielka i korepetytorka, od ponad 10 lat mieszkająca w Brisbane w Australii. Ekspertka w dziedzinie ekonomii, analityki i ekonometrii. Uwielbia prowadzić angażujące lekcje i omawiać interesujące tematy, takie jak biologia ewolucyjna, filozofia, literatura i teologia. W wolnym czasie gra na gitarze, kolekcjonuje gry planszowe, gotuje i zwiedza lokalne bezdroża poprzez piesze wędrówki oraz spływy kajakowe.

Dodaj komentarz