Gry losowe wciąż cieszą się dużym powodzeniem, jeszcze niedawno chcąc zagrać w Lotto, Lotto Plus czy Multi Multi dawniej nazywaną Moltilotek trzeba było udać się do punktu, by tam złożyć kupon. Od niedawna można skorzystać także z opcji internetowych. Korzystają z internetowego systemu gry, również możemy w ten sam sposób sprawdzić wyniki losowań, zaś wygrane osoby zostają powiadamiane mailowo o swojej wygranej.

Multilotek od czerwca dwa tysiące dziewiątego roku zastąpiony został przez grę o nazwie Multi Multi. Zostały zmienione godziny losowań i ich liczba. Pierwsze losowanie odbywa się o godzinie czternastej a drugie o dwudziestej drugiej przez siedem dni w tygodniu. Gra ta umożliwia udział w niej codziennie. Pozostałe zasady zostały zachowane bez zmian.W tej grze losuje się dwadzieścia liczb z osiemdziesięciu, kupon składa się z trzech odcinków.

Zasady Multi Multi plus

MultilotekTen sam kupon zawiera także możliwość zagrania w Multi Multi plus należy tylko zaznaczyć odpowiednie pole. Jeśli obstawimy zakłady przed godziną czternastą, kupon bierze udział w losowaniu o czternastej. Na blankiecie można także zaznaczyć ilość losowań w jakich weźmie udział dany kupon.W multilotku istnieje możliwość  zagrania metodą „chybił trafił”, polega to na tym, że to terminal wybiera za nas liczby, my możemy określić tylko ile liczb ma wylosować, jaką wybieramy stawkę i ilość losowań w jakich weźmie udział kupon. Można też wybrać opcję z plusem. Z tej wersji korzystają najczęściej osoby, którym brakuje pomysłu na zestawienie szczęśliwych liczb.

Gra na stronach internetowych

Na stronach internetowych przeznaczonych do obstawiania gier losowych można skorzystać z podpowiedzi do zakładów systemowych. Choć sama gra w multilotek nie przewiduje zakładów systemowych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zapoznać się z systemami do multilotka.

Sprawdź także: https://elotek.pl

Wygrana w multilotku uzależniona jest od ilości trafionych liczb, a także opcjonalnie od ilości losowań jakie zaznaczone zostały na kuponie. Na stronie internetowej zamieszczone są tabele o wysokościach wygranych jakie mogą stać się udziałem każdego gracza.

Podobne wpisy:

Bartosz

Zorientowany na wyniki księgowy/specjalista finansowy z ponad 10-letnim doświadczeniem w usługach finansowych, underwritingu i zarządzaniu obsługą klienta. Myśliciel strategiczny i koncepcyjny z umiejętnością maksymalizacji relacji z klientami poprzez wykorzystanie pozytywnych technik rozwiązywania problemów. Posiada udowodnione doświadczenie w usprawnianiu i wzmacnianiu operacji finansowo-księgowych w różnorodnych, globalnych organizacjach przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości obsługi klienta.

Dodaj komentarz