Choć niepozorne, to są w stanie znacząco wpłynąć na komfort przebywania w pomieszczeniu. Mowa tutaj o ozdobnikach okiennych, wśród których prym wodzą obecnie rolety dzień noc. Dzięki posiadaniu dużej ilości zalet, jest to innowacyjne rozwiązanie, warte zastosowania w każdym domu. Na czym polega ich fenomen?

Warto zauważyć, że budowa rolet dzień noc stanowi połączenie rozwiązań, z jakimi spotkamy się w przypadku żaluzji oraz standardowych rolet. Rolety dzień noc składają się z umieszczanych naprzemiennie pasów materiału transparentnego oraz przyciemniającego, co umożliwia bardziej dokładne i staranne operowanie światłem. Roleta nie porusza się w dół, ani w górę – to paski dokonują obrotów w przestrzeni poziomej, stymulując tym samym ilość promieni słonecznych wpadających do wnętrza pomieszczenia.

Poruszanie roletami jest możliwe w sposób ręczny, czyli poprzez zwykłe pociąganie sznurka koralikowego, takiego jak występuje w przypadku żaluzji. Dla większej wygody możemy również zdecydować się na elektryczny sposób sterowania. Rolet nie trzeba czyścić w żaden wyjątkowy sposób – wystarczy przetrzeć ich powierzchnię lekko namoczoną ściereczką.

Rolety dzień noc Warszawa nie zawiodą nas również w kwestii wyglądu. Dzięki szerokie ofercie rynkowej, możemy bardzo trafnie dobrać kolor odpowiadający aranżacji wykorzystanej w danym pomieszczeniu. Elegancki, klasyczny wygląd jest dodatkiem, który czyni rolety dzień noc uniwersalnym ozdobnikiem do każdego typu pomieszczeń. Wielu użytkowników na pewno doceni to, że rolety można zamontować samodzielnie i to bez wykonywania jakichkolwiek wwierceń.

Takie rozwiązanie, daje nam jednocześnie szeroki i wygodne możliwości. Pomieszczenie jest chronione przed zbyt wysoką temperaturą, a do tego w jego wnętrzu panuje miła i intymna atmosfera. Idealnie sprawdzą się do pokojów wypoczynkowych oraz miejsc pracy. Będą stanowiły odpowiednie dopełnienie salonu, kuchni czy pokoju dziecięcego. Innymi słowy – rolety dzień noc są rozwiązaniem bardzo uniwersalnym.

Więcej o roletach na meblark.com

Podobne wpisy:

Małgorzata

Radca prawny w niszowej firmie prawniczej z siedzibą w Bydgoszczy. Specjalizuje się w prawie dotyczącym sportu, własności intelektualnej, mediów i technologii informatycznych. Reprezentuje sportowców, kluby i federacje oraz doradza w kwestiach regulacyjnych, w tym uznawania i egzekwowania nagród oraz zamrażania aktywów. Występuje jako doradca, współdoradca, ekspert oraz arbiter w licznych zagranicznych arbitrażach sportowych, dotyczących umów, dopingu oraz innych kwestii dyscyplinarnych i etycznych.

Dodaj komentarz