Marketing afiliacyjny, czyli o programach partnerskich w skrócie

 

Wybierając karmę dla psa, możemy kierować się jej ceną albo renomą producenta. Ale możemy też kierować się jej składnikami albo formułą.

Jaka karma dla psów będzie najlepsza?

W sklepach jest ogromny wybór różnego rodzaju karm dla psów. Do wyboru mamy zarówno karmy mokre jak i suche. Okazuje się jednak, że wybór dobrej karmy jest o wiele bardziej skomplikowany niż to się wydaje na pierwszy rzut oka. Jeśli już zdecydujemy, czy interesuje nas karma dla psów sucha albo mokra sprawdźmy na etykiecie jaki jest jej skład. W dobrej karmie powinno jak najwięcej mięsa. Okazuje się jednak, że nawet karma renomowanych producentów może zawierać maksymalnie 4 procent mięsa. Na pewno więc kryterium wyboru nie powinna być nazwa producenta. Warto też pamiętać o tym, że niektóre z karm zawierają w swoim składzie duże ilości zbóż. Jeżeli nasz pies jest alergikiem taka karma może mu szkodzić, liczba psów, które są uczulone na zawarty w zbożach gluten jest bardzo duża. Dlatego też pamiętajmy, aby przed zakupem karmy (szczególnie, gdy kupujemy ją po raz pierwszy) zawsze wcześniej przeczytać etykietę.

Jaką karmę dla psa kupić?

Wybierając karmę dla psów kierujmy się nie tylko jej składem, ale także wiekiem naszego pupila. Zapotrzebowanie na składniki odżywcze zmienia się, innych składników w większej ilości potrzebuje szczeniak, a jeszcze innych pies senior. Pamiętajmy też, że pies senior może już mieć problemy z gryzieniem suchej karmy. W dobrych sklepach zoologicznych dostępna jest także karma weterynaryjna. To karmy specjalnego przeznaczenia dla psów cierpiących na różnego rodzaju schorzenia. Taką karmę można psu kupić tylko na wyraźne zalecenie lekarza weterynarii, który opiekuje się naszym psem. Nie jest to karma, którą należy kupować, gdy pies jest zdrowy.

Posiłki dla psa można gotować samodzielnie; pochłania to jednak dużo czasu i wcale nie kosztuje mniej niż dobrej jakości gotowa sucha lub mokra karma. Do tego gotując sami nie możemy być pewni, że nasz pies dostaje wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje.

Podobne wpisy:

Marzena

Absolwentka Architektury Informacji. Jest niezależną autorką, trenerką pisania i zaciekłą optymistką. Na co dzień zajmuje się tworzeniem kursów i poradników oraz prowadzi bloga w tematyce szeroko pojętego e-learningu. Jej misja to niesienie młodym, utalentowanym artystom pomocy i wsparcia w osiągnięciu ich celów pisarskich.

Dodaj komentarz