Program „Nauka ratuje życie”, to nie tylko współpraca naukowa, która zaprocentuje w niedalekiej przyszłości, ale też realne inwestycje i rozwijanie programów klinicznych oraz projektów, które służą wszystkim polakom.

Prowadzone przez nas badania kliniczne nie tylko pozwalają na doraźne udzielenie pomocy choremu

Są też swoistym transferem know – how i pozwalają na dynamiczny rozwój gospodarki opartej na wiedzy. Pacjenci, którzy korzystają z naszych badań, otrzymują pomoc za pośrednictwem najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych terapii. Jednocześnie pracujący z nami naukowcy są w stanie zdobyć wiedzę o nowoczesnych formach terapii i leczenia. Wiedzę, której nie byliby w stanie posiąść nigdzie indziej. W ten rozwój projektów badawczych inwestujemy aż osiemdziesiąt procent środków, które pochodzą z refundacji.

O skali naszego zaangażowania i możliwościach świadczą suche liczby

Od 1999 roku w ośrodkach w Polsce zrealizowano ponad trzysta pięćdziesiąt badań klinicznych, które objęły aż dwadzieścia tysięcy pacjentów. Oznacza to, że tylko w jednym, ostatnim roku zainwestowaliśmy w projekty badawcze około jednego miliarda polskich złotych.

Badania kliniczne i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań do naszych projektów, celem uzyskania nowych, jeszcze skuteczniejszych terapii, jest celem i wizytówką Roche Polska. Cel ten realizujemy przez tworzenie nowoczesnych leków, kreowanie rozwiązań bioinformatycznych, a także poprzez wspieranie rozwoju polskiej nauki. Nasze innowacyjne leki, które dostarczane zostają szpitalom, generują zysku, które od razu przekazywane są na tworzenie jeszcze lepszych, skuteczniejszych i nowocześniejszych leków. Jednocześnie mocno zależy nam na wspieraniu polskiej myśli medycznej i nieustannym podnoszeniu kwalifikacji, zwłaszcza młodych, perspektywicznych lekarzy, którym umożliwiamy kontakt z terapiami i lekami, najnowszej generacji. Postęp ten jest możliwy poprzez wsparcie rozmaitych, istotnych dla medycyny, inicjatyw środowiska medycznego, a także skuteczną edukację lekarzy, czy też finansowanie projektów zgodnych z naszym polem zainteresowań, realizowanych przez rozmaite organizacje społeczne.

Podobne wpisy:

Bartosz

Zorientowany na wyniki księgowy/specjalista finansowy z ponad 10-letnim doświadczeniem w usługach finansowych, underwritingu i zarządzaniu obsługą klienta. Myśliciel strategiczny i koncepcyjny z umiejętnością maksymalizacji relacji z klientami poprzez wykorzystanie pozytywnych technik rozwiązywania problemów. Posiada udowodnione doświadczenie w usprawnianiu i wzmacnianiu operacji finansowo-księgowych w różnorodnych, globalnych organizacjach przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości obsługi klienta.

Dodaj komentarz