Używanie kosmetyków pochodzących z krajów azjatyckich jest niezwykle dzisiaj modne w wielu krajach świata. Moda na te kosmetyki dotarła również do Polski. Wśród marek ogromną popularność zdobyła pochodząca z Korei Południowej firma Holika Holika.

Dlaczego marka Holika Holika jest popularna?

Holika Holika to firma która oficjalną działalność na terenie Korei Południowej rozpoczęła w roku 2010. Bardzo znacząca jest jej nazwa. Powstała ona z połączenia angielskiego słowa „holic”i koreańskiego „holida”. W wolnym tłumaczeniu na język polski słowa te znaczą „magiczne piękno”. Początkowo w ofercie firmy znajdowały się podstawowe produkty do pielęgnacji ciała. Odniosły one duży sukces. Firma wprowadziła więc na rynek kosmetyki do makijażu, silnie działające preparaty przeciwzmarszczkowe oraz kosmetyki dla mężczyzn. Holika Holika zasłynęłą między innymi z kosmetyków z aloesem. Spośród innych produktów z wyciągiem z aloesu te od Holika Holika wyróżniają się bardzo wysokim stężeniem aloesu. To dlatego są one tak bardzo skuteczne. Produkty, które oferuje Holika Holika są bardzo wysokiej jakości. Firma stara się wykorzystywać w nich składniki, których skuteczne działanie przeciwzmarszczkowe czy nawilżające zostało udowodnione naukowo. Kosmetykiem, który warto wypróbować jest między innymi nawilżający krem z ceramidami Good Cera Super Ceramide Cream.

Holika Holika: w poszukiwaniu piękna

Krótki opis kremu

Głęboko nawilżający krem z dodatkiem ceramidów polecany jest do codziennej pielęgnacji cery przesuszonej i wrażliwej. Sprawdzi się także w przypadku cery, która jest wiotka i mało elastyczna. Stosowany systematycznie krem przyczynia się do poprawy gospodarki hydrolipidowej skóry. Dzięki temu staje się ona dogłębnie nawilżona. Zawarte w kremie składniki chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, które są przyczyną szybkiego starzenia się skóry. Krem działa także przeciwzmarszczkowo. W jego składzie są nie tylko ceramidy, ale także kwasy tłuszczowe i cholesterol. Krem nie zawiera olejów mineralnych i talku.

Podobne wpisy:

Katarzyna

Nauczycielka i korepetytorka, od ponad 10 lat mieszkająca w Brisbane w Australii. Ekspertka w dziedzinie ekonomii, analityki i ekonometrii. Uwielbia prowadzić angażujące lekcje i omawiać interesujące tematy, takie jak biologia ewolucyjna, filozofia, literatura i teologia. W wolnym czasie gra na gitarze, kolekcjonuje gry planszowe, gotuje i zwiedza lokalne bezdroża poprzez piesze wędrówki oraz spływy kajakowe.

Dodaj komentarz