Co z planem Mieszkania dla Młodych?

Jeśli nowelizacja zostanie sprawnie przyjęta, zgodnie z planem, czyli 1 sierpnia, jest szansa, że już 17 sierpnia będzie możliwe składanie wniosków o kredyt z dofinansowaniem.

Ministerstwo Infrastruktury szacuje, że dzięki uruchomieniu dopłat, z dodatkowego dofinansowania będzie mogło skorzystać około 4 tys. gospodarstw domowych. Szacunkowa kwota dopłat to około 66 mln. złotych.

MdM – program odchodzi w przeszłość

To już końcówka programu Mieszkanie dla Młodych. Ostatnie dopłaty zostaną uruchomione w styczniu 2018. Dla zainteresowanych kupnem mieszkania oznacza to ostatnią szansę na wzięcie kredytu z dopłatą. Po wyczerpaniu środków z ostatniej puli program zostanie zamknięty. Program Mieszkanie dla Młodych od początku cieszy się ogromną popularnością.

Kto na tym skorzysta?

Dla sporej części Polaków to jedyna szansa na spełnienie marzeń o własnym domu lub mieszkaniu. Na programie korzystają również banki, udzielające kredytów hipotecznych oraz deweloperzy, którzy ciesząc się z ogromnego popytu na nowe mieszkania z rozmachem realizują kolejne inwestycje. Jeżeli chcesz czegoś więcej dowiedzieć się na temat dostępnych propozycji to bez wątpienia powinieneś prześledzić strony internetowe zajmujące się daną tematyką. Sięgając do informacji tam zamieszczonych dostaniesz wszystko to, czego potrzebujesz. Są to bardzo ważne kwestie, o których nie możemy zapominać. Kantory internetowe cieszą się coraz to większym powodzeniem na rynku i bez wątpienia warto sięgać do informacji, które dotyczą tego typu kwestii.

Podobne wpisy:

Marzena

Absolwentka Architektury Informacji. Jest niezależną autorką, trenerką pisania i zaciekłą optymistką. Na co dzień zajmuje się tworzeniem kursów i poradników oraz prowadzi bloga w tematyce szeroko pojętego e-learningu. Jej misja to niesienie młodym, utalentowanym artystom pomocy i wsparcia w osiągnięciu ich celów pisarskich.

Dodaj komentarz