Keylogger – jak działa?

Urządzenie może być zamaskowane w przewodzie DVI, czyli kablu łączącym monitor z jednostką centralną komputera.

Nie wymaga ono logowania do komputera, jest niewykrywalne dla użytkownika.

Idealny sprzęt do śledzenia

Keylogger wykonuje zrzuty z ekranu i zapisuje je na karcie pamięci. Dzięki temu widzimy wszystko, co robi dana osoba na komputerze oraz w sieci internetowej. Jeżeli chcesz czegoś więcej dowiedzieć się na temat dostępnych propozycji to bez wątpienia powinieneś prześledzić strony internetowe zajmujące się daną tematyką.

W internecie znajdziesz szczegóły

Sięgając do informacji tam zamieszczonych dostaniesz wszystko to, czego potrzebujesz. Są to bardzo ważne kwestie, o których nie możemy zapominać. Tego typu rzeczy jak keylogger cieszą się coraz to większym powodzeniem na rynku i bez wątpienia warto sięgać do informacji, które dotyczą tego typu kwestii.

Podobne wpisy:

Wojciech

Pełnoetatowa blogerka, edukatorka, marketerka cyfrowa, redaktorka i menedżerka treści. Zajmuje się kompleksową obsługą pisarzy, wydawców, hobbystycznych entuzjastów dobrego contentu i freelancerów, którzy chcą być niezależni, zarabiać więcej i tworzyć wartościowe treści. Obecnie pracuje również jako osobista stylistka, zajmuje się przygotowywaniem stylizacji do profesjonalnych sesji zdjęciowych oraz konsultowaniem marek w zakresie marketingu w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz