Handel nowoczesnymi mieszkaniamiW chwili obecnej daje się zauważyć bardzo silne i dynamiczne ożywienie wszystkich rynków nieruchomości, jakie funkcjonują na całym świecie. To dobrze wróży także dla polskiego sektora nieruchomości, chociaż ten poza chwilowymi problemami z kredytami hipotecznymi udzielonymi we frankach szwajcarskich nie ma aż tak złych notowań. Wszystko to jednak sprawia, że pojawia się ożywienie wśród inwestorów i nowy kapitał, który wykorzystany może być chociażby do wybudowania nowe mieszkania Wrocław śródmieście. Tak atrakcyjna lokalizacja z pewnością musi wiązać się z dużo większymi nakładami na sam zakup gruntu, a dopiero później kolejnymi milionami na realizację budowy zgodnie z planem zagospodarowanie przestrzennego, zasadami ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Zabudowa staromiejska

Im bliżej ścisłej zabudowy staromiejskiej, tym ważniejsze są oczekiwania generalnego konserwatora zabytków, który na pewno nie zgodzi się na to, aby elewacje takiej nowej inwestycji mocno odcinały się od tego, jak wyglądają elewacje na Starym Mieście. Niewątpliwie zasad do przestrzegania jest wiele, ale jeszcze większe są potencjalne zyski, jakie gwarantuje , Poznaniu, łodzi czy dowolnym innym dużym miastem Polski. Deweloperzy są bardzo żywo zainteresowani nowymi trenami i chętnie startują w przetargach na nowe grunty, szczególnie mocno licytując się w przypadku tych terenów położonych najatrakcyjniej. A ponieważ Stare Miasto i Rynek, to we Wrocławiu wyjątkowe perełki i najatrakcyjniejsze miejsca, położenie swojej nowej inwestycji dwa kilometry od serca Wrocławia jest strzałem w dziesiątkę.

Nowoczesne wnętrza

Wraz z lokalizacją w parze muszą iść jednak również odpowiednio zaprojektowane mieszkania, które będą nie tylko przestronne, ale nowoczesne i zbudowane z odpowiednich materiałów budowlanych. Jeśli aktualnie dominującym na wszystkich rynkach jest styl skandynawski – bardzo otwarty na przestrzeń i świeżość, jaką daje światło, biel i naturalne materiały, to właśnie w takim stylu swoje nowe propozycje dla klientów przygotowywać będą deweloperzy.

Podobne wpisy:

Małgorzata

Pełnoetatowa blogerka, edukatorka, marketerka cyfrowa, redaktorka i menedżerka treści. Zajmuje się kompleksową obsługą pisarzy, wydawców, hobbystycznych entuzjastów dobrego contentu i freelancerów, którzy chcą być niezależni, zarabiać więcej i tworzyć wartościowe treści. Obecnie pracuje również jako osobista stylistka, zajmuje się przygotowywaniem stylizacji do profesjonalnych sesji zdjęciowych oraz konsultowaniem marek w zakresie marketingu w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz