Przy okularach z szerokimi oprawkami, które natychmiast rzucają się w oczy, jest ważne, aby podkreślić oczy lub usta. Jeśli twoje oprawki mają natomiast ciemny kolor najlepiej wtedy podkreślić usta. Kosmetyki naturalne oraz naturalny makijaż nie muszą się już chować za konwencjonalnymi kosmetykami, ponieważ potrafią one to samo, a są w dodatku wolne od ewentualnie szkodliwych składników.

Dlatego spójrzmy na aktualne trendy urody

Co jest modne w roku 2016? Oczywiście nie wszystkie trendy międzynarodowego Fashion Week dają się wykorzystać na co dzień. Są one często bardzo czasochłonne, a czasami nawet po prostu dziwaczne. Mimo to można podpatrzyć kilka ciekawostek ze świata urody z Berlina, Nowego Jorku, czy Mediolanu. W tym roku kreatywnie wykorzystywany jest eyeliner. Dzięki niemu można podkreślić piękny wygląd oczu. Może wypróbujesz tym razem eyeliner w białym kolorze? Nie możemy również zapomnieć o Cut-Out liner. Wygląda on niesamowicie pięknie, a jego wykonanie jest bardzo proste: należy wykonać cienką linię na wodnej linii w krawędzi oka, do tego stworzyć jeszcze odpowiednie linie na zewnętrznej powiece. Modne w roku 2016 są także niebieski cienie do oczu. Odpowiednio nałożone nadają one każdej twarzy letniej świeżości. Wymaga to jednak pewnej uwagi, ponieważ niebieskie cienie do oczu oraz zbyt dużo makijażu to niezbyt dobre połączenie.

Dodatkowa wskazówka

Również w roku 2016 ważne są charakterystyczne brwi

Powinny one wyglądać jak najbardziej naturalnie, a jednocześnie być wyraziście i gęste. Rzucające w oczy kory ust są już stosunkowo długo w modzie. Od intensywnego czerwonego odcienia po pełne jagodowe kolory. Masz tutaj całkowicie wolny wybór. Mniej używa się błyszczka. Natomiast w modzie dominuje przeźroczysty blask. Przede wszystkim modne są w tym roku ciepłe kolory blond oraz czerwony odcień, ale także popularny jest platynowy blond i zimny odcień srebra. Do ozdoby włosów wykorzystuje się świecące broszki, proste skórzane opaski i czarne wstążki. Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Podobne wpisy:

Katarzyna

Nauczycielka i korepetytorka, od ponad 10 lat mieszkająca w Brisbane w Australii. Ekspertka w dziedzinie ekonomii, analityki i ekonometrii. Uwielbia prowadzić angażujące lekcje i omawiać interesujące tematy, takie jak biologia ewolucyjna, filozofia, literatura i teologia. W wolnym czasie gra na gitarze, kolekcjonuje gry planszowe, gotuje i zwiedza lokalne bezdroża poprzez piesze wędrówki oraz spływy kajakowe.

Dodaj komentarz